O nas

Kim jesteśmy

Stowarzyszenie Latarnia zostało  formalnie zarejestrowane 11.07.2017 roku, ale już dużo wcześniej rodziło się w sercach jego założycieli. 

Czuliśmy ogromną potrzebę, najpierw stworzenia miejsca sprzyjającego integracji międzypokoleniowej, potem miejsca bezpiecznych spotkań dla młodzieży, dla rodzin, zajęć, warsztatów, wykładów z dziedziny edukacji, samorozwoju, spotkań z ciekawymi ludźmi i wielu innych inicjatyw, których przybywało z każdym dniem.

Kilka słów o tym czym się zajmujemy

1. Boży Młyn

Miejsce spotkań, integracji międzypokoleniowej, warsztatów i wykładów.
Więcej o działaniach Bożego Młyna dowiesz się na STRONIE INTERNETOWEJ.

2. Pomoc bezdomnym
i potrzebującym

W Bożym Młynie przygotowujemy ciepły posiłek, kawę, herbatę dla bezdomnych i potrzebujących. Jest on wydawany od poniedziałku do piątku między 13.00 a 14.00. Nasi wolontariusze roznoszą też obiady do osób chorych, starszych i niepełnosprawnych. Robią im także zakupy, sprzątają.
 

3. Edukacja dzieci, młodzieży, dorosłych. Wsparcie rodziny!

Bardzo ważnym elementem naszej działalności jest wspieranie edukacji dzieci i młodzieży oraz całych rodzin. Jesteśmy bowiem przekonani, że tylko w silnej, pełnej miłości rodzinie, możliwy jest rozwój każdego jej członka.
Więcej o naszych kursach, warsztatach, wykładach znajdziesz na STRONIE.
Chcesz wiedzieć co nowego w Stowarzyszeniu Latarnia?
Zapisz się na nasz newsletter, a będziesz zawsze na bieżąco z wykładami, warsztatami, kursami i innymi ciekawymi propozycjami!
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
Szanujemy Twoją prywatność. Twoje dane sa u nas bezpieczne.
Nie zwlekaj! Zapisz się juz dziś!
×
×
WordPress Popup Plugin