Promocja!

12 pereł- wybrane skarby ze Słowa Bożego

24,00 20,00

“12 pereł wybrane skarby ze Słowa Bożego” – Antoni Tompolski

 

Cały świat przekonuje nas do miłości warunkowej. Musisz zrobić to lub tamto, musisz żyć w określony sposób. To myślenie wkrada się do miłości małżeńskiej i rodzicielskiej, i wtedy nabieramy przekonania, że musimy zasługiwać na czyjąś miłość. Ale z Bogiem jest zupełnie inaczej i On chce, aby między nami było inaczej. (Fragment rozdziału: Perła 1)

“Ogromnie cenię sobie książkę Antoniego Tompolskiego, w której w bardzo ciekawy a nade wszystko biblijny sposób ukazuje tajemnicę Bożej Miłości objawiającą się w Słowie Boga. Słowie które jest żywe i daje życie. Czytając „12 pereł” mamy możliwość doświadczenia Słowa które, pokazuje nam naszą wartość, godność i piękno. Wsłuchując się w Słowo ukazane w poszczególnych rozdziałach zostajemy niejako ozdobieni perłami a także co jest o wiele ważniejsze sami odkrywamy w sobie tę drogocenną perłę, za którą Jezus zapłacił najwyższą cenę.”
Fragment wstępu o. Jacka Dubla CSsR

Opis z oficjalnej strony książki

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “12 pereł- wybrane skarby ze Słowa Bożego”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chcesz wiedzieć co nowego w Stowarzyszeniu Latarnia?
Zapisz się na nasz newsletter, a będziesz zawsze na bieżąco z wykładami, warsztatami, kursami i innymi ciekawymi propozycjami!
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
Szanujemy Twoją prywatność. Twoje dane sa u nas bezpieczne.
Nie zwlekaj! Zapisz się juz dziś!
×
×
WordPress Popup Plugin