Chłopak, który spotkał Jezusa. Segatashya z Kibeho

20,00

Autor: Imamculee Ilibagiza
Wydawnictwo: Duc In Altum, 2012
Okładka: miękka
Ilość stron: 218
Stan: bardzo dobry

Nowa książka Imamculee Ilibagizy to wspaniała, nigdy dotąd nieopowiedziana historia chłopca, który spotkał Jezusa i ośmielił się zadać Mu pytania, z jakimi ludzie borykali się od ponad 2000 lat.

Miał na imię Segatashaya. Był pasterzem urodzonym w ubogiej rodzinie niepiśmiennych pogan w zapadłym zakątku Ruandy. Nigdy wcześniej nie chodził do szkoły, nie czytał Biblii, ani jego noga nie postała w kościele. Pewnego letniego dnia w roku 1982, gdy Segatashaya odpoczywał w cieniu drzewa, odwiedził go Jezus Chrystus. Poprosił nastolatka, aby wypełnił misję przypominania ludziom o tym, jak osiągnąć niebo.
Segatashya podjął się tego zadania pod warunkiem, że Jezus odpowie na jego wszystkie pytania dotyczące wiary, religii, celu życia… Jezus przyjął warunek, więc młody człowiek wyruszył w jedną z najbardziej niezwykłych współczesnych podróży.
Zanim zginął w 1994 roku, podczas  ruandyjskiego ludobójstwa, przez osiem lat rozmawiałz Jezusem i podróżował, wypełniając zleconą misję.

Wydawnictwo: Duc In Altum, 2012
Okładka: miękka
Wymiary: 140×205
Ilość stron: 218
ISBN: 9788360710234
Stan: bardzo dobry

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Chłopak, który spotkał Jezusa. Segatashya z Kibeho”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chcesz wiedzieć co nowego w Stowarzyszeniu Latarnia?
Zapisz się na nasz newsletter, a będziesz zawsze na bieżąco z wykładami, warsztatami, kursami i innymi ciekawymi propozycjami!
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
Szanujemy Twoją prywatność. Twoje dane sa u nas bezpieczne.
Nie zwlekaj! Zapisz się juz dziś!
×
×
WordPress Popup Plugin