„Zapukali do drzwi…”

20,00

„Zapukali do drzwi…” to niezwykła publikacja pod redakcją Heleny Rembelskiej, Joanny Sobolewskiej-Pyz i Haliny Szostkiewicz, powstała w 2011 r. przy udziale Centrum Edukacji Obywatelskiej.

Stan książki: bardzo dobry

Wydana przez Stowarzyszenie „Dzieci Holocaustu” w Polsce przy pomocy Fundacji im. Róży Luksemburg książka „Zapukali do drzwi…”stanowi zapis niezwykłych rozmów młodych ludzi – gimnazjalistów i licealistów z całej Polski – z osobami uhonorowanymi tytułem „Sprawiedliwy wśród Narodów Świata”. Program „Polscy Sprawiedliwi – Przywracanie pamięci” przy Muzeum Historii Żydów Polskich udostępnił do realizacji tego projektu zdjęcia znajdujące się w jego zbiorach.

Wywiady, na podstawie których przygotowano publikację „Zapukali do drzwi…”, nagrywane były przez uczniów szkół ponadpodstawowych w ramach projektu „Sprawiedliwi wśród Narodów Świata – Sprawiedliwi wśród nas” realizowanego w 2005 roku wspólnie z Centrum Edukacji Obywatelskiej.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “„Zapukali do drzwi…””

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chcesz wiedzieć co nowego w Stowarzyszeniu Latarnia?
Zapisz się na nasz newsletter, a będziesz zawsze na bieżąco z wykładami, warsztatami, kursami i innymi ciekawymi propozycjami!
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
Szanujemy Twoją prywatność. Twoje dane sa u nas bezpieczne.
Nie zwlekaj! Zapisz się juz dziś!
×
×
WordPress Popup Plugin